Up Rock_2008 Prev Next Slideshow

 Předcházející foto  Další foto  Index
Image25_1
Image4_1
Image7_1
Image5_1
Image6_1
  Image8_1.jpg - Náhodná momentka z tanečního parketu. Zachycuje známé duo Ali & Vendy, spolumajitelky Výzvědné a seznamovací agentury. Náš nejmenovaný zdroj uvedl, že byly obě docela veselé (odhadem na 1,5 promile kolem půlnoci) a na akci se jim líbilo. I tak si našly čas, aby probraly několik pracovních záležitostí s ředitelem firmy L.N.D. Setkali se spolu náhodou u baru, kde se obě společnice posilňovaly na další část večera (rána).
Postava zády k objektivu je charizmatický tanečník afrických rytmů, Mr. Thomas. Právě se dostává do tranzu hudbou od zasloužilého rockera DoDo Doležala.  
Image9_1
Image11_1
Image10_1
Image14_1
 

Náhodná momentka z tanečního parketu. Zachycuje známé duo Ali & Vendy, spolumajitelky Výzvědné a seznamovací agentury. Náš nejmenovaný zdroj uvedl, že byly obě docela veselé (odhadem na 1,5 promile kolem půlnoci) a na akci se jim líbilo. I tak si našly čas, aby probraly několik pracovních záležitostí s ředitelem firmy L.N.D. Setkali se spolu náhodou u baru, kde se obě společnice posilňovaly na další část večera (rána). Postava zády k objektivu je charizmatický tanečník afrických rytmů, Mr. Thomas. Právě se dostává do tranzu hudbou od zasloužilého rockera DoDo Doležala.
Počet fotek: 13 | Poslední aktualizace: 7.4.08 20:45 | Nápověda