Africa Tour 2007


Narozeninové setkání cestovatelů2. až 3.června 2007
Někdo by řekl normální oslava narozenin. Jelikož jeden z oslavenců - ing.Radovan je kápo všech cestovatelů v okrese Pelhřimov *, a většina zúčastněných jsou také podobného zaměření, akci nazývám jako Narozeninové setkání, nebo spíš možná kongres cestovatelů. Z fotek níže uvedených vidíme, že tu jsou Tomáš s Vendulou (AT 2007) a Filip se Šárkou (SA 2006). Potom už jen Pavel s Markétou, little (kleine) Vendulka a já jako nestranný, střízlivý pozorovatel, tajemný sponzor v pozadí a webmaster. Cestovatelé tedy měli přesilu i přes všechny moje funkce.
Kolikáté to vlastně ale byly narozeniny se mi nepovedlo zjistit. Číselné údaje udávané jednotlivými hosty se velmi lišily. Začínalo to na 29 a končilo na 45. Takže to bude nejspíš něco mezi tím.

Stejně jako na Africkém večírku opět celou noc duněly bubny, africké i neafrické. Tentokrát to bylo umocněno tím, že se akce konala venku pod širým nebem (vlastně širou plachtou), takže si sousedi určitě nemohli stěžovat, že by byli ochuzeni o něco z hudební produkce rokujících cestovatelů a jejich příznivců.
Průběh akce asi nemá cenu popisovat, obrázek si lze udělat z fotografií. V mém trezoru je i několik kompromitujích videozáznamů, které se určitě budou hodit, až třeba budu něco potřebovat od některého z aktérů zmíněných videoklipů.


* Dle mého mínění, a co se týká cestování s Bigem, tak to bude přesahovat hranice okresu, asi i kraje, možná i ČR a ještě dál.